پیچ و مهره صنعتی
خانه / پیچ چپ گرد / خرید پیچ و مهره چپ گرد | فروشنده پیچ و مهره ارزان

خرید پیچ و مهره چپ گرد | فروشنده پیچ و مهره ارزان

Cheap bolt dealer

عموم پیچ و مهره ها به صورت راست گرد تولید می شوند اما برای برخی مصارف خاص، نوع چپ گرد پیچ و مهره ها نیز تولید می شوند. این بدین معنی است که پیچ و مهره به سمت چپ پیچانده و بسته می شوند و دلایل ساخت و استفاده ی این قطعات، برخی مواردی است  که وسیله به صورت چرخان به سمت راست کار می کند.

و اگر پیچ راست گرد باشد در حین کار موجب باز شدن آن می شود اما در پیچ های چپ گرد، حین چرخیدن دستگاه حتی محکم تر نیز می شوند.

در سراسر کشور، فروشنده پیچ و مهره ها با  قیمتی ارزان در حال ارائه محصول هستند.

ما علاوه بر فروش این قطعات پر کاربرد، خرید انواع پیچ و مهره چپ گرد را نیز در تمام شهر های ایران انجام می دهیم.

برای گرفتن ارتباط با ما و یافتن اطلاعات بیشتری در این زمینه، با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

Shop left round bolts

فروشگاه پیچ و مهره چپ گرد

پیچ و مهره های چپ گرد همان طور که اشاره کردیم برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در برخی قطعات ماشین که چرخان هستند مثل چرخ ها، در پنکه، در سانتریفیوژ و… از این پیچ و مهره استفاده می شود.

این قبیل پیچ ومهره ها نیز همانند سایرین دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند و طبق استاندارد ها و کلاس های مشخصی تولید می شوند. دارای جنس های متفاوتی هستند و متریال و مواد مصرفی آن ها نیز با هم فرق می کند.

هر چه متریال با کیفیت تری در تولید پیچ و مهره به کار برده شود، محصول دارای دوام بیشتری بوده و احتمال شکستگی و یا خسارات دیگر در آن به حداقل می رسد.

فروشگاه ما در سراسر ایران، انواع پیچ و مهره های راست گرد و چپ گرد را با قیمت های مناسب به فروش می رساند.

تولید کننده پیچ های متری

پیچ های متری همان طور که مشخص است عموما در سایز های یک و دو وسه متری تولید می شوند. برای ساخت این پیچ ها از استوانه آهنی یا میل گرد استفاده می شود و سرتاسر آن را به صورت رزوه شده در می آورند.

تولید کننده های پیچ های متری، این محصول را با متریال و سایز ها و روکش های مختلف عرضه می کنند.

contact-bolts

عرضه کننده انواع پیچ و مهره آهنی، فولادی و استیل

پیچ و مهره ها دارای جنس های آهنی، فولادی با کربن پایین و متوسط و استیل تولید می شوند و هر کدام موارد مصرفی خاصی دارند.

شرکت ما، طی سال ها تجربه، عرضه کننده انواع پیچ و مهره ها با متریال مختلف و سایز های گوناگون بوده و هواره محصول با کیفیت و کارایی بالا را به دست خریداران می رساند.

پیچ و مهره ها  در هر جنسی که باشند، آلیاژ های یکسانی ندارند و همین باعث ایجاد اختلاف در قیمت ها می شود. پس شما باید قیل از ثبت سفارش به این نکته توجه کنید که کدام نوع پیچ و مهره برای پروژه ی شما مناسب تر است و بازدهی بالاتری به شما می دهد.

Manufacturers and Exporters of Bolts

تولیدکنندگان و صادرکنندگان پیچ و مهره

تولید کنندگان مختلفی در کشور وجود دارند که اقدام به ساخت انواع گوناگون پیچ ومهره ها می کنند اما همه ی این خروجی ها با هم یکسان نبوده و برخی دارای کیفیت بالاتری هستند و تولید کنندگانی که به فکر سودخود هستند محصول بی کیفیت را روانه ی بازار می کنند و شناخت این امر خیلی آسان نیست و به تجربه نیاز دارد.

علاوه بر این برخی شرکت هایی وجود دارند که جز صادرکنندگان پیچ و مهره ها هستند و این قبیل شرکت ها علاوه بر تأمین نیاز داخلی کشور، بخشی از تولیدات خود را به کشور های همسایه ارسال می کنند.

شما نیز می توانید برای خرید انواع پیچ و مهره با کیفیت تضمین شده با ما در ارتباط باشید.

مشاوران و نماینده های ما در سراسر کشور آماده ی انجام خدمت رسانی و دادن مشاوره رایگان در زمینه انواع پیچ و مهره به شما هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی واتس آپ: 09125210958
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Order Brass bolts

سفارش پیچ و مهره برنجی | مراکز فروش پیچ برنجی

آیا می دانید پیچ و مهره ها از چه موادی ساخته می شوند؟ ما در …